אלכוהול בירה
קוקטיילים יין

הרי גליל: שיראז קברנה בחצי בקבוק

לראשונה משיק יקב הרי גליל את יין הרי גליל שיראז קברנה סוביניון -בציר 2008 - בבקבוק קטן 375 מ"ל 

הרי גליל שיראז קברנה סוביניון הושק לראשונה בבציר 2003. בעיני רבים הוא נחשב ליין ה"נח" של היקב, זמין ומתאים לשתיה עכשווית. יין קל, שמלווה היטב אוכל. היין מבציר 2008 מושק עכשיו, לראשונה גם בבקבוקים קטנים, של 375 מ"ל. אלה, אומר מנהלת השיווק של היקב, כרמית אהרנרייך, מתאימים מאוד לא רק לצריכה יום-יומית, אלא גם לסביבה בה "חי" היקב- סביבת הצימרים התיירותית של הגליל.

הרי גליל שיראז קברנה סוביניון 2008 נאמן בהחלט למסורת הייננית של היקב: הוא נעים מאוד ומוצלח. באף ובפה הוא בעל ארומות וטעמי פרי מובהקים של פירות יער ודובדבנים טריים. העץ ישנו שם, אבל אינו משתלט. האלכוהול, על כל 15 האחזים שלו, מובלע היטב ולא מפריע, גם כשהיין טיפה חם יותר מהטמפרטורה הרצויה לשתיה. מתאים לצימר, לארוחת צהריים או ערב קלה, בהחלט. (ש.ק.).

הרי גליל שיראז קברנה בשני סוגי הבקבוקים שלו. צילום: חגית גורן

ולהודעה מטעם היקב:

לראשונה משיק יקב הרי גליל את יין הרי גליל שיראז קברנה בבקבוק קטן 375 מ"ל לצד הבקבוק המסורתי (750 מ"ל) ומרחיב את מגוון הבקבוקים הקטנים הקיים של היקב (קברנה סוביניון, מרלו ושיראז).

היין יוצר מענבי קברנה סוביניון ושיראז מכרמי היקב בגליל העליון והתיישן כעשרה חודשים בחביות עץ אלון אמריקאי. ליין צבע סגול עמוק, ניחוחות של דובדבן בשל, ריבת אוכמניות, שזיף ופטל על רקע ניחוחות מתובלים של וניל ועץ אלון קלוי, מרקם קטיפתי וסיומת עשירה וארוכה.

היין בבק‘ 375 מ"ל מיועד למכירה במסעדות, בתי מלון, צימרים ובחנות היקב בקיבוץ יראון.

מחיר מומלץ לצרכן (בחנות היקב בקיבוץ יראון) – בקבוק 375 מ"ל - 36 ₪

מחיר מומלץ לצרכן – בקבוק 750 מ"ל - 61.50 ₪.

נמסר על ידי היקב.

צילום: חגית גורן

‏25/10/2010